Najčastejšie otázky

Je pravda , že sa spoločnosť zaoberá len priemyselnými stavbami a spolupracuje len so stavebnými firmami?
Nie, nie je . Je síce pravdou , že donedávna bol našou prioritou priemysel, ale s rozšírením portfólia našich služieb o ústredné kúrenie
a tepelné čerpadlá sme sa rozhodli ponúknuť naše služby aj koncovým zákazníkom. Uz viac ako 5 rokov inštalujeme kúrenie
a vzduchotechniku aj v rodinných domoch.

 

Je Tatra Clima s.r.o. lokálne orientovaná spoločnosť, alebo pôsobí celoslovensky?
Na úrovni B2B (biznis 2 biznis) segmentu pôsobíme na celom Slovensku. V oblasti vykurovania rodinných domov sa snažíme udržať naše aktivity v rámci regiónu. Myslíme si , že aj pre nás aj pre zákazníkov je lepšie keď sme blízko a vieme na všetko promptne reagovať.

 

V rámci servisu klimatizácií a vzduchotechniky servistujete len zariadenia, ktoré ste sami inštalovali?
Samozrejme vždy je najlepšie keď Vám servis prevádza spoločnosť ktorá Vám zariadenie inštalovala. Ale nie vždy je to možné. Niekedy je problém dostupnosť inokedy tlačí čas, takže venujeme sa aj servisovaniu zariadení, ktoré sme neinštalovali my.

 

Pokiaľ mám záujem o cenovú ponuku na kúrenie, alebo rekuperáciu pre môj rodinný dom, ale ešte nemám úplne jasno v tom čo by som chcel, ako mam postupovať?
Niekedy je pre správne rozhodnutie potrebné sa porozprávať a poradiť. Najmä pri novostavbách majú ľudia desiatky možností ako vyriešiť kúrenie a logicky porovnávajú všetko so všetkým pracne sami. Často sa stáva , že sa zákazníci boja ozvať , lebo stretnutia berú záväzne. Ale nie je to tak. Radi našim zákazníkom poradíme, vysvetlíme všetky možnosti a v prípade , že si niektorú vyberú radi ju zrealizujeme. Nie je to však podmienkou. Čiže stačí nás kontaktovať a zvyšok už vyriešime spolu.

Certifikáty a európske fondy

     

 

Spoločnosť Tatra Clima,s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.

Tatra Clima zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb s podporou Európskeho sociálneho fondu. Viac informácií

Tatra Clima, s.r.o. zvyšila kvalitu poskytovaných služieb s podporou ESF

 

© 2012 Tatra Clima, s.r.o. Dlhé hony 4991 058 01 Poprad

   +421 52 7844 444 | tatraclima@tatraclima.sk