Pretože dochádza k sprísneniu kritérií na energetickú efektívnosť novostavieb a filozofia ekologického života sa stáva súčasťou našej spoločnosti, vytvára sa ideálne prostredie pre využitie obnoviteľných zdrojov energie. Situácia sa výrazne zmenila začiatkom roka 2016 kde legálne skolaudovať stavbu podľa starých pravidiel nebude možné. Systém služieb a know-how v oblasti tepelných čerpadiel, v ktorom máme dlhoročné skúsenosti, ale umožňuje túto situáciu riešiť. Benefity v projekte Zelená domácnostiam neboli nikdy lepšie a práve teraz je najlepší čas pre realizáciu Vášho projektu.

Dotácie na TČ a naše skúsenosti

S projektom ZD už „žijeme“ viac ako 1 rok a tak sme sa rozhodli vyspovedať projektového manažéra a zistiť pre našich budúcich klientov informácie, ktoré najviac trápili ľudí v uplynulom roku. Odpovedal nám Ing. Martin Pekarčík.

Tepelné čerpadlo ako alternatívne rozhodnutie

Teórie o teplených čerpadlách je veľa,. Prinášame Vám preto referenciu priamo zo života. Prečítajte si rozhovor s našim zákazníkom. Prezradil nám prečo sa rozhodol pre technológiu tepelného čerpadla, ako je spokojný po 4 rokoch, ale aj to aké sú jeho náklady na prevádzku dnes....

Pravidelný servis tepelného čerpadla

Viete ako vyzerá servis tepelného čerpadla? My Vám to radi ukážeme. Pravidelný servis má svoje opodstatnenie. Okrem toho, že pravidelným servisom predlžujete životnosť zariadeniu, preveríte ním aj bezpečných chod zariadenia. Uistite sa, že nedochádza k únikom nebezpečných látok, že nános špiny neznižuje jeho efektívnosť a technik Vám poradí aj s nastavením a bežnou údržbou zariadenia. Servis sa odporúča vždy po vykurovacej sezóne. Od Marca do Septembra. Objednať si ho môžete aj u nás.

Reportáž v lokálnej televízii

Staviate dom alebo ste sa pustili do rozsiahlej rekonštrukcie? Dajte si záležať na spôsobe vykurovania...“ Energetická certifikácia budov je teraz horúcou témou a my k nej určite máme čo svetu povedať a ponúknuť. Viac o tejto téme sa dočítate tu.

Neustále sa vzdelávame

Aby ste Vy naši zákazníci nemali problémy so získaním dotácie v rámci projektu Zelená domácnostiam , naši zamestnanci prešli potrebnými školeniami a úspešne získali certifikáty na inštaláciu tepelných čerpadiel, fotovoltaických a solárnych panelov. Aj týmto spôsobom sa snažíme výjsť zákazníkom v ústrety a ponúkať ešte profesionálnejšie služby.

 

 

Zákon o energetickej certifikácii budov

Na Slovensku 1.1.2016 vstúpila do platnosti novela zákona 555/2005 Zz o energetickej hospodárnosti budov. Táto novela je reakciou našej legislatívy na smernicu Európskeho parlamentu 2012/27/EU, ktorá zaviazala členské štáty EU do roku 2020 k zníženiu spotreby primárnych energií o 20%. %. Ide o snahu o zníženie spotreby energie budov, ktorá dnes tvorí až 40% z celkovej spotreby v EU.

 

Tepelné čerpadlá inovácia a úspora

Tepelné čerpadlá nie sú len "inováciou vo vykurovacej technike" je to v prvom rade technológia budúcnosti. Energie sú čoraz drahšie a čoraz nevyhnutnejšie pre náš život. Dôraz na ekológiu a obnoviteľné zdroje energie sa už týka aj nás. Jedinou istotou vo svete energii je voľná energia a Vy ju môžte využívať už teraz. Lebo najlacnejšia energia je tá ušetrená.

 

 

Naše referencie

Uvedomujeme si, že len spokojný zákazník sa na nás v prípade potreby opäť obráti a doporučí nás aj svojim známym, priateľom, kolegom a rodine. Preto je pre nás najdôležitejšia Vaša spokojnosť s našimi výrobkami a službami.

 

Priemysel  Obchodné priestory   Ostatné   Občianská vybavenosť   Hotely Gastronómia

Certifikáty a európske fondy

     

 

Spoločnosť Tatra Clima,s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.

Tatra Clima zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb s podporou Európskeho sociálneho fondu. Viac informácií

Tatra Clima, s.r.o. zvyšila kvalitu poskytovaných služieb s podporou ESF

 

© 2012 Tatra Clima, s.r.o. Dlhé hony 4991 058 01 Poprad

   +421 52 7844 444 | tatraclima@tatraclima.sk