Dezinfekcia ozónom

Jedna z najúčninnejších foriem dezinfekcie priestorov

Zdravie

Zdravie

Ekológia

Ekológia

Úspora

Úspora

Pretože dezinfikovať prostredie sa dá aj "vzduchom"

Dezinfekcia priestorov je aktuálne horúcou témou. Niekto sa stráni kontaktu s cudzími ľuďmi natoľko,že  návšteva jeho domácnosti za účelom inštalácie , či servisu môže byť pre ňho nepríjemná. Nechceme v našich zákazníkoch vzbudzovať strach a šíriť paniku. Preto poskytujeme na vyžiadanie po každej inštalácii, či servise dezinfekciu priestorov ozónom. A to BEZPLATNE!

Pri záujme o samostatnú dezinfekciu priestorov, alebo vozidiel nás kontaktujte a pripravíme Vám individuálnu cenovú ponuku.

Ozón je účinný, rýchly a ekologický dezinfekčný prostriedok

ÚČINNOSŤ

Ozón je 50-100x účinnejší ako najpoužívanejší chlór alebo bróm. Ničí nielen väčšinu vírusov , baktérii a plesní v miestnosti, ale pomôže Vám aj s likvidáciou nepríjemného zápachu  a dokonca Vás zbaví aj doterného hmyzu, alergénov, húb a roztočov . Keďže ozón je vlastne plyn, dostane sa naozaj všade a to napríklad aj do čalúnenia, do skríň, dokonca aj do omietok.

RÝCHLOSŤ

Samozrejme nie je v našich možnostiach dezinfikovať domácnosť zákazníkov niekoľko hodín a aj preto sme uvítali rýchlosť dezinfekcie ozónom. Jedna miestnosť v závislosti od jej veľkosti sa dezinfikuje od 5 do 10 min.

EKOLÓGIA

Ozón je vysoko nestabilný a tak sa nemôže uskladňovať, ale musí sa priamo na mieste produkovať. Avšak sa pomerne rýchlo (do 20 min) opäť rozkladá na neškodný  kyslík. Nezaťažuje životné prostredie a  nezanecháva stopy ani zápach.

Neváhajte nás kontaktovať, naši odborníci sú vám k dispozícii.

Kontaktujte nás