Navštívte náš jedinečný showroom v Poprade! Viac informácií

Pretože dezinfikovať prostredie sa dá aj "vzduchom"

Dezinfekcia priestorov je aktuálne horúcou témou. Niekto sa stráni kontaktu s cudzími ľuďmi natoľko,že  návšteva jeho domácnosti za účelom inštalácie , či servisu môže byť pre ňho nepríjemná. Nechceme v našich zákazníkoch vzbudzovať strach a šíriť paniku. Preto poskytujeme na vyžiadanie po každej inštalácii, či servise dezinfekciu priestorov ozónom. A to BEZPLATNE!

Snažíme sa citlivo reagovať na aktuálnu situáciu a tak sme sa napriek tomu , že to do nedávna nebolo v pláne rozhodli zaradiť do ponuky našich služieb aj službu dezinfekcie priestorov a vozidiel pre komerčné priestory (kancelárie, obchody, kaviarne , hotely,..) Máme možnosť pomôcť udržať bezpečné prostredie pre Vás a Vašich klientov a chceme to urobiť. Každý náš zákazník, ktorý využije službu dezinfekcie ozónom zároveň získa potvrdenie vo forme nálepky , ktorú si môže umiestniť na viditeľné miesto a tým ubezpečiť svojich klientov o bezpečnosti svojej prevádzky.  Túto službu sme zatiaľ obmedzili pre región Poprad a blízke okolie. Cenovú ponuku zašleme na základe dopytu a individuálnych požiadaviek.

Ozón je účinný, rýchly a ekologický dezinfekčný prostriedok

Zdravie

Zdravie

Ekológia

Ekológia

Úspora

Úspora

ÚČINNOSŤ

Ozón je 50-100x účinnejší ako najpoužívanejší chlór alebo bróm. Ničí nielen väčšinu vírusov , baktérii a plesní v miestnosti, ale pomôže Vám aj s likvidáciou nepríjemného zápachu  a dokonca Vás zbaví aj doterného hmyzu, alergénov, húb a roztočov . Keďže ozón je vlastne plyn, dostane sa naozaj všade a to napríklad aj do čalúnenia, do skríň, dokonca aj do omietok.

RÝCHLOSŤ

Výhodou dezinfekcie ozónom je práve rýchlosť. V závislosti od veľkosti miestnosti trvá dezinfekcia rádovo len niekoľko minút. Napríklad miestnosť o rozmere 30m3 stačí dezinfikovať len 5 min. Zároveň použitie plynu nevyžaduje skoro žiadnu predprípravu miestnosti a nikto sa nedotýka predmetov v nej. Všetko si nájdete presne na tom mieste kde ste to nechali.  Po dôkladnom odvetraní sa môžete vrátiť k užívaniu čistých priestorov.

EKOLÓGIA

Ozón je vysoko nestabilný a tak sa nemôže uskladňovať, ale musí sa priamo na mieste produkovať. Avšak sa pomerne rýchlo (do 20 min) opäť rozkladá na neškodný  kyslík. Nezaťažuje životné prostredie a  nezanecháva stopy ani zápach.

Neváhajte nás kontaktovať, naši odborníci sú vám k dispozícii.

    Kontaktujte nás


    [recaptcha]

    Cenová ponuka

    Spolu zaplatíte 0 €
    Ceny sú uvedené s DPH. Uvedená cena je orientačná. Presnú cenovu ponuku vám pripravíme na základe dopytu.