Široká škála výrobcov a dodávateľov

Spolupracujeme so širokou škálou výrobcov a dodávateľov známych aj menej známych značiek. V ponuke máme splity, multisplity, aj mobilné klimatizácie. Nemáme k dispozícii maloobchodnú predajňu a preto je potrebné osobné stretnutie a po objednaní vám v stanovenom termíne vaše zariadenie dodáme a nainštalujeme.

Prečo sa rozhodnúť práve pre klimatizáciu?

Klimatizácia už dávno nie je to obrovské a hlučné zariadenie, ktoré fúka studený vzduch a stojí veľa peňazí. Existuje oveľa viac možností ich využitia.

Ak si primárne predstavíme klimatizáciu ako pomoc pri schladzovaní miestností natrafíme na prvý zdravotný aspekt. Napríklad ľudia s vysokým krvným tlakom veľmi ťažko znášajú horúčavy a pre nich je klimatizácia doslova zdravotnou pomôckou. Aby ľudia so zdravotným problémom nemuseli klimatizovať celý byt či dom, môžu si zadovážiť mobilnú klimatizáciu, ktorú si jednoducho prenesú do inej miestnosti a nevyžadujú stavebný zásah.

V lete vychladí, v zime vyhreje a po celý rok prevetrá, vyčistí a vysuší vzduch vo vašej domácnosti.

Komfort

Komfort

Zdravie

Zdravie

Úspora

Úspora

Riešenie aj pre alergikov

Moderné klimatizácie už dokážu filtrovať a prečisťovať vzduch a zároveň ho ochladzovať. Vedeli ste, že najvyššia koncentrácia peľu v ovzduší je medzi 4.00-5.00 hod. ráno? V lete je noc pre alergika nočnou morou. Horúčava nedovolí zavrieť okná, alergia naopak, núti všetko pozatvárať. Riešením sú klimatizácie so špeciálnymi filtrami pre alergikov.

Vírusy a plesne

Ďalším prínosom klimatizácie je odvlhčovanie. Táto funkcia je zaujímavá najmä pre staršie rodinné domy, v ktorých sa vlhkosť ťažko eliminuje. V tomto prípade ide opäť aj o zdravotný aspekt pretože pri vysokej vlhkosti sa výborne darí rôznym vírusom a plesniam.

Vykurovanie

Jedným z najdôležitejších no zároveň najmenej známych prínosov klimatizácie je jej schopnosť vykurovania. Áno klimatizácia dokáže aj kúriť a to dokonca v celku úsporne. V podstate by sa dalo povedať, že klimatizácia je také menšie tepelné čerpadlo.

Táto funkcia poteší napríklad v rodinných domoch v prechodnom období, alebo v krajných bytoch kde je vysoký únik tepla, alebo napríklad aj na chalupe.

Dizajn

Je potrebné podotknúť, že ani z dizajnového hľadiska nie sú tieto zriadenia tabu. Napríklad vaša klimatizácia dnes už môže vyzerať ako obraz na stene, či štýlové zrkadlo. Klimatizácia vám vyrieši v podstate niekoľko problémov naraz.

Dočítajte sa viac v článku

Realizácie

Každá stavba je jedinečná a je pre nás výzvou.

Máme za sebou už stovky realizácii a každá z nich nás niekam posúva. Sme veľmi radi, že do nás vkladáte čoraz viac dôvery.

Neváhajte nás kontaktovať, naši odborníci sú vám k dispozícii.

Kontaktujte nás


Cenová ponuka

Klimatizovaná miestnosť približne 40m2
Klimatizačná jednotka 5kW 1 040 €
Príslušenstvo
(konzola, elektro, spojovací a tesniaci materiál...)
376 €
Montáž 290 €
Spolu zaplatíte 1 706 €
Ceny sú uvedené s DPH.