Navštívte náš jedinečný showroom v Poprade! Viac informácií

Široká škála výrobcov a dodávateľov

Spolupracujeme so širokou škálou výrobcov a dodávateľov známych aj menej známych značiek. V ponuke máme splity, multisplity, aj mobilné klimatizácie. Neviete si predstaviť aká je klimatizácia v reále? Nechcete si vyberať podľa obrázku v katalógu? Chceli by ste si ju najprv vyskúšať? Žiaden problém! Jedine v našom showroome nájdete zariadenia, ktoré máme v ponuke, aj reálne inštalované, funkčné a s možnosťou si ich vyskúšať. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Prečo sa rozhodnúť práve pre klimatizáciu?

Klimatizácia už dávno nie je to obrovské a hlučné zariadenie, ktoré fúka studený vzduch a stojí veľa peňazí. Existuje oveľa viac možností ich využitia.

Ak si primárne predstavíme klimatizáciu ako pomoc pri schladzovaní miestností natrafíme na prvý zdravotný aspekt. Napríklad ľudia s vysokým krvným tlakom veľmi ťažko znášajú horúčavy a pre nich je klimatizácia doslova zdravotnou pomôckou. Aby ľudia so zdravotným problémom nemuseli klimatizovať celý byt či dom, môžu si zadovážiť mobilnú klimatizáciu, ktorú si jednoducho prenesú do inej miestnosti a nevyžadujú stavebný zásah.

V lete vychladí, v zime vyhreje a po celý rok prevetrá, vyčistí a vysuší vzduch vo vašej domácnosti.

Komfort

Komfort

Zdravie

Zdravie

Úspora

Úspora

Riešenie aj pre alergikov

Moderné klimatizácie už dokážu filtrovať a prečisťovať vzduch a zároveň ho ochladzovať. Vedeli ste, že najvyššia koncentrácia peľu v ovzduší je medzi 4.00-5.00 hod. ráno? V lete je noc pre alergika nočnou morou. Horúčava nedovolí zavrieť okná, alergia naopak, núti všetko pozatvárať. Riešením sú klimatizácie so špeciálnymi filtrami pre alergikov.

Vírusy a plesne

Ďalším prínosom klimatizácie je odvlhčovanie. Táto funkcia je zaujímavá najmä pre staršie rodinné domy, v ktorých sa vlhkosť ťažko eliminuje. V tomto prípade ide opäť aj o zdravotný aspekt pretože pri vysokej vlhkosti sa výborne darí rôznym vírusom a plesniam.

Vykurovanie

Jedným z najdôležitejších no zároveň najmenej známych prínosov klimatizácie je jej schopnosť vykurovania. Áno klimatizácia dokáže aj kúriť a to dokonca v celku úsporne. V podstate by sa dalo povedať, že klimatizácia je také menšie tepelné čerpadlo.

Táto funkcia poteší napríklad v rodinných domoch v prechodnom období, alebo v krajných bytoch kde je vysoký únik tepla, alebo napríklad aj na chalupe.

Dizajn

Je potrebné podotknúť, že ani z dizajnového hľadiska nie sú tieto zriadenia tabu. Napríklad vaša klimatizácia dnes už môže vyzerať ako obraz na stene, či štýlové zrkadlo. Klimatizácia vám vyrieši v podstate niekoľko problémov naraz.

Dočítajte sa viac v článku

Realizácie

Každá stavba je jedinečná a je pre nás výzvou.

Máme za sebou už stovky realizácii a každá z nich nás niekam posúva. Sme veľmi radi, že do nás vkladáte čoraz viac dôvery.

Neváhajte nás kontaktovať, naši odborníci sú vám k dispozícii.

  Kontaktujte nás


  [recaptcha]

  Cenová ponuka

  Klimatizovaná miestnosť približne 20m2
  Klimatizačná jednotka LG Standard Plus 2,5kW 936 €
  Príslušenstvo
  (konzola, elektro, spojovací a tesniaci materiál...)
  258 €
  Montáž 336 €
  Spolu zaplatíte 336 €
  Ceny sú uvedené s DPH. Uvedená cena je orientačná. Presnú cenovu ponuku vám pripravíme na základe dopytu.