Navštívte náš jedinečný showroom v Poprade! Viac informácií

Showroom otvorený

Pripravili sme pre vás jedinečné miesto, kde vás prevedieme svetom inovácií v oblasti kúrenia, chladenia a vzduchotechniky.

Navštívte nás

Príďte nás navštíviť do nášho novootvoreného showroomu v Poprade. Alebo si dohodnite stretnutie s našim špecialistom.

Jedinečné miesto inovácií

Aké to je nakupovať všetkými zmyslami? Nevyberať si tovar z katalógu na základe fotografie a ceny? Vyskúšať si klimatizáciu? Vyskúšať si ovládanie tepelného čerpadla? Vypočuť si reálny zvuk zapnutej rekuperácie? To všetko v predajni, ktorá nie je škaredá hala s výrobkami, ale inovatívne miesto, kde vonia káva a personál sa neskrýva za pokladňou.

Príďte sa presvedčiť do nášho novootvoreného showroomu v Poprade (Dlhé hony 4991 pri OC MAX). Radi vás privítame.

Kontaktujte nás

Svet virtuálnej reality

V našom showroom-e vám prinášame neopakovateľný zážitok pomocou virtuálnej reality.

Predstavte si miesto, kde technik priamo pred vami rozloží klimatizáciu do poslednej šrúby a opäť ju poskladá. Kde si klímu pozriete do posledného detailu z každej strany ešte predtým ako si ju kúpite. Predstavte si, že sa ľubovoľne a slobodne prechádzate po byte a obzeráte si jeho technologické vybavenie. Pozriete si ako bude vyzerať Vaša klimatizácia priamo na stene. Na to všetko už dnes nemusíte čakať kým sa postaví vzorový dom, ani si klímu predstavovať a s prstom v katalógu zatvárať oči. Práve naopak! Oči dokorán, nasadiť si 3D okuliare a jedinečná prehliadka sa začína práve teraz.

Dohodnite si strenutie Dohodnite si strenutie
Virtuálna realita

Virtuálna realita

Poradenstvo

Poradenstvo

Obchod

Obchod

Ako funguje vaše budúce tepelné čerpadlo?

Čítali a počuli ste už toho mnoho, ale neviete si to predstaviť v realite. Nechcete sa rozhodovať podľa návrhu projektanta, či diskusie na webovom portáli. Sú to predsa investície na niekoľko rokov a každý si chce byť istý, že si vybral správne. Vidieť, počuť, dotknúť sa, nechať si poradiť, alebo si pripraviť cenovú ponuku… To je myšlienka s ktorou sme budovali jedinečný showroom svojho druhu.

Sme pripravení aj na vaše otázky:

Ako funguje teplené čerpadlo? V čom spočíva jeho úspora? Bude mi postačovať tepelné čerpadlo ako jediný zdroj tepla? Aký veľký hluk je pri prevádzke? … a mnoho ďalších

Viete, aká hlučná je vaša budúca rekuperácia?

Predstava vo forme vyčíslenia decibelov na webových stránkach vám asi veľa nenapovie. Hluk je navyše individuálna veličina. Kým niekomu vadí pri zaspávaní aj mucha bzučiaca v spálni, iný „spí aj keď spadne bomba“. Aj nám sa preto vždy veľmi ťažko odpovedá na otázku, či je zariadenie hlučné. V showroome to zákazníkom nebudeme vysvetľovať, ale radšej im to predvedieme. Veríme, že osobnú skúsenosť nikdy nenahradí ani najfarebnejší obrázok v katalógu.

Keď už nás navštívite, môžete sa nás opýtať:

Ako mi pomôže rekuperácia pri alergii? Naozaj nebudem musieť otvárať okná? Koľko peňazí môžem ušetriť na kúrení? Budem vedieť pri pustenej rekuperácii spať? Nebude príliš hlučná? … a mnoho ďalších

Pocítiť vánok z vašej budúcej klimatizácie

Ako to vlastne je? Je to len vánok alebo pocítite skutočný prievan? Dá sa sľubom, že táto 2x drahšia klimatizácia nás neofúkne, naozaj veriť? Radi by sme vám tvrdili zázračnú formulku z teleshopingu „ak nebudete spokojní, môžete nám ju vrátiť a my vám vrátime peniaze“. No s dierami v stene, trčiacimi káblami a rôznymi trúbkami by ste asi spokojní neboli. Klímu na vyskúšanie vám poskytnúť teda nevieme, ale vieme vás pozvať k nám, na miesto kde si klimatizáciu odskúšate vy sami. Neviete si predstaviť ako klimatizácia dokáže zároveň vykurovať, dezinfikovať či sušiť vzduch?

Radi vám odpovieme aj na:

Môžem mať viac klimatizácii na 1 vonkajšiu jednotku? Môžem bezpečne používať klímu aj v detskej izbe? Dokážem ju ovládať aj mimo domova? Koľko ma bude stáť hodina vykurovania klímou? Ako vyčistím filtre na klimatizácii svojpomocne? … a mnoho ďalších

Presvedčte sa sami a príďte nás navštíviť

Myslíme si, že najlepšie rozhodnutia pre svoju rodinu urobíte vy sami. Podsúvanie predstavy predajcu je už dávna minulosť. Dostatok informácii je však základ pre správne rozhodnutia. Výber kúrenia, vhodná klimatizácia, rekuperácia alebo napríklad chladený strop, to sú témy ktorým všeobecne nevenujeme veľa pozornosti, až kým nezačíname stavať alebo rekonštruovať. Nemôžeme byť všetci odborníci na všetko a ani nechceme. No považujeme za dôležité vedieť kde všetky potrebné informácie získať. S výberom vhodných okien vám asi neporadíme, ale o zariadeniach pre tepelnú pohodu vo vašom dome vieme naozaj veľa.

Neváhajte nás kontaktovať, naši odborníci sú vám k dispozícii.

    Kontaktujte nás


    [recaptcha]

    Cenová ponuka

    Spolu zaplatíte 0 €
    Ceny sú uvedené s DPH. Uvedená cena je orientačná. Presnú cenovu ponuku vám pripravíme na základe dopytu.