Navštívte náš jedinečný showroom v Poprade! Viac informácií

Riešenia

Nechceme byť len inštalačnou firmou, ale v prvom rade chceme byť partner pre Vašu stavbu.  V prípade záujmu zabezpečíme prípravu projektu , alebo aj tepelnotechnický posudok stavby. Realizáciu vašich plánov vieme zabezpečiť kdekoľvek na Slovensku. Dbáme na kvalitne odvedenú prácu a samozrejme na dodržiavanie dohodnutých termínov. Veríme, že spoľahlivý partner je základ pre dlhodobú spoluprácu a spokojnosť.

Poradenstvo

Ponúkame odborné poradenstvo, profesionálny prístup a kvalitné prevedenie realizácie. Starostlivo sa technicky aj personálne pripravujeme na každú stavbu a snažíme sa v rámci prípravnej fázy si prediskutovať a objasniť všetky kritické momenty stavby.

Cena

Bez zbytočného odkladania pripravíme pre vás cenovú ponuku a predpokladaný časový harmonogram prác. Štandardne pre vás pripravíme aj alternatívnu ponuku s najvýhodnejšou cenou. Ak budete mať dodatočne požiadavky, alebo dôjde k zmene počas realizácie stavby, flexibilne sa dokážeme prispôsobiť a navrhnúť čo najvhodnejší postup.

Skúsenosti

Máme za sebou už stovky kvalitných realizácii väčšieho ale aj menšieho rozsahu. Každú stavbu berieme vážne a prax v obore nás naučila flexibilne reagovať na požiadavky stavby a požadované termíny. Vo veľkej vzduchotechnike sme ako doma, no radi vám pomôžeme aj s odvetraním predajne , či klimatizáciou v kancelárii.

Servis

K profesionálnej firme neodmysliteľne patrí aj kvalitná služba servisu. Ponúkame samozrejme záručný ako aj pozáručný servis. Rýchlosť zásahu si môžte u nás poistiť napríklad objednaním zmluvného servisu. Ak potrebujete pravidelne kontrolovať zariadenie ochotne budeme na termíny dohliadať miesto vás a na blížiaci sa termín servisu vás včas upozorníme.

Realizácie

Neváhajte nás kontaktovať, naši odborníci sú vám k dispozícii.

    Kontaktujte nás


    [recaptcha]

    Cenová ponuka

    Spolu zaplatíte 0 €
    Ceny sú uvedené s DPH. Uvedená cena je orientačná. Presnú cenovu ponuku vám pripravíme na základe dopytu.