Navštívte náš jedinečný showroom v Poprade! Viac informácií

O nás

Spoločnosť Tatra Clima s.r.o. bola založená v roku 2004.

História spoločnosti

Spočiatku sa firma orientovala na inštaláciu vzduchotechniky a klimatizácie a to hlavne v rámci spolupráce s developerskymi spoločnosťami v rámci celého Slovenska. Išlo prevažne o obchodné centrá, priemyselné haly, hotely, komerčné priestory a mnoho iného.

S inštaláciami nevyhnutne prišli aj opravy a údržba a tak Tatra Clima rozšírila svoj tím o servisných technikov a neskôr o celé servisné oddelenie. Po čase sa k vzduchotechnike a klimatizácii pridalo aj riešenie vykurovania a to bol čas kedy sa pomaly začalo uvažovať nad inštaláciami tepelných čerpadiel aj v rodinných domoch.

Lídrom vo svojom obore

V roku 2016 sa firma rozhodla využiť možnosti poskytnutých dotácii národného projektu „zelená domácnostiam“ v prospech zákazníkov a začala s inštaláciami tepelných čerpadiel.

Keďže rokmi sa Tatra Clima stala lídrom vo svojom obore a stabilnou spoločnosťou na trhu, rozhodla sa využiť svoje skúsenosti v prospech nielen firiem, investorov a developerov, ale aj v prospech bežných ľudí v regióne. Cieľom tohto kroku je priniesť regiónu stabilnú a kvalitnú službu.

Spoločnosť, ktorú nájdu na svojej adrese aj o pár rokov a budú vždy vedieť kam sa majú obrátiť keď budú potrebovať nové kúrenie, chladenie či vzduchotechniku. Bude nám cťou spolupracovať s vami.

Nenechajte si újsť novinky zo sveta kúrenia, chladenia a vzduchotechniky.