Navštívte náš jedinečný showroom v Poprade! Viac informácií

Dezinfekcia- téma ktorá aktuálne víri vzduch

Téma dezinfekcie je teraz viac ako aktuálna. U nás v Tatra Clime sme sa čistotou ovzdušia dlhodobo zaoberali. Či už išlo o ovzdušie vonkajšieho prostredia ( smog, prach, alergény…), alebo o vnútorného prostredia budov (alergény, plesne, baktérie, vírusy…). Obdobie Covid-u nás posunulo ešte ďalej. Pôvodne sme hľadali naozaj účinný a rýchly  spôsob dezinfekcie priestorov napríklad po inštalácii alebo servise  klimatizácie, no dnes rozširujeme svoje služby všeobecne.

 

Dezinfekcia vzduchu ozónom

Hľadali a našli sme. Rozhodli sme sa zakúpiť profesionálny generátor ozónu (DNA-20)., aby sme Vám, našim zákazníkom mohli ponúknuť niečo navyše. A to je pocit bezpečia, po tom ako vpustíte našich kolegov do svojho súkromia. Situácia sa však komplikuje a preto sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o službu dezinfekcie ozónom aj  pre kancelárie, obchody, hotely, kaviarne, školy a iné prevádzky v Poprade a okolí. Vydenzifikujeme nielen priestory, ale aj motorové vozidlá a to prakticky bez obmedzenia v prevádzke. Nie je potrebná takmer žiadna predpríprava y Vašej strany a pri dezinfekcii sa nikto nebude dotýkať Vašich dokladov, tovaru, či nábytku. Trvanie dezinfekcie závisí od veľkosti priestorov ale ráta sa na minúty. Napríklad na miestnosť s 30m3 postačí 5 min.

Ozón je mimoriadne silná prírodná látka, ktorá čistí a dezinfikuje. Je viac ako 100x silnejší než samotný chlór a účinkuje až 3000x rýchlejšie ako bežné čistiace prostriedky. Keďže ide o plyn dostáva sa úplne všade a vďaka tomu dezinfikuje napríklad aj čalúnenie nábytku, oblečenie,  vodu, dokonca prenikne aj do omietok. Je mimoriadne vhodný aj pre alergikov.

 

Ozón:

  • Účinne zabíja všetky typy baktérii a vírusov (až 99,9%)
  • Ničí aj plesne, huby, mikroorganizmy a roztoče
  • Dokáže zahubiť aj hmyz a drobné hlodavce
  • Odstráni nepríjemné zápachy ako zatuchnutie, pach potu, zápach z cigariet (nielen zo vzduchu, ale aj z nábytku, či textílií a čalúnenia), zápach z potravín, požiaru, vytopenia a pod.

 

Ekológia

Ozón sa približne po 20 min rozpadá na neškodný kyslík. Jeho použitie je bez zvyškových odpadových látok a nezanecháva žiaden zápach.

Naša ponuka

Pre našich zákazníkov sme sa rozhodli toto zariadenie poskytnúť ako bonus (na požiadanie) a teda ZDARMA! Stačí si u nás objednať inštaláciu alebo servis zariadenia.  Služby sme však už rozšírili aj na dezinfekciu priestorov a vozidiel na objednávku. V takom prípade nás kontaktujte za účelom vypracovania cenovej ponuky. Všetky potrebné informácie nájdete aj TU.

Nenechajte si újsť novinky zo sveta kúrenia, chladenia a vzduchotechniky.